Sesja rodzinna w Tarnowskich Górach

1 lutego 2021By 0

Agnieszka i Wojtek poprosili mnie o wykonanie sesji rodzinnej z ich niespełna dwumiesięcznym synem Stasiem w domu. Ucieszyłam się, ponieważ bardzo lubię takie naturalne, lifestyle’owe sesje 🙂  Uważam, że dom jest idealnym miejscem na wykonanie sesji z tak małym dzieckiem. Po pierwsze dlatego, że dziecko i rodzice czują się w nim najbezpieczniej oraz z uwagi na fakt, że wszystko co nam potrzebne przy obsłudze małego człowieka (a trochę tego jest) mamy pod ręką. Dodatkowo taka sesja w domu jest dużo bardziej naturalna i pełna rodzinnych emocji niż sesja wykonana w studio.

Stasiu był bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania. Raz chętnie pozował, a zaraz potem udawał się na krótką drzemkę – w końcu pozowanie to bardzo męczące zajęcie 😉 Dzięki temu portrety malucha są urozmaicone.

Zdjęcia podczas sesji wykonywaliśmy zarówno w salonie, jak i w sypialni oraz ostatnie dwa zdjęcia w przyszłym pokoju Stasia. Co dało różnorodność scenerii. Jednak dla mnie najważniejsze podczas sesji były emocje rodziny oraz główny jej bohater – uroczy Stasiu 🙂

Kochani, zapraszam Was na domowe, naturalne sesje rodzinne o każdej porze roku. Zarówno z noworodkami, niemowalakami jak i większymi pociechami. Oczywiście także bardzo mile widziane są na sesji zwierzaki 🙂

Przeczytajcie też co o sesji sądzą jej bohaterowie:

” Nasza sesja rodzinna bardzo udana. Przebiegła w luźnej i przyjaznej atmosferze, mały Staś był po prostu w domu z rodzicami i nie stresował się:-) My również po kilku pierwszych ujęciach dobrze się bawiliśmy.

Dorota doskonale wyczuła naszą wizję całości: miało być domowo i naturalnie – i taki był efekt. Zdjęcia piękne:-)

Dorota jest otwarta na sugestie, a przy tym delikatnie przemyca swoje, jak się potem okazuje bardzo fajne pomysły. Poświęciła nam sporo czasu, nie tylko podczas zdjęć, ale także później przy wyborze albumów.

Ostatecznie fotografie pięknie oprawione, śliczny album i kilka gadżetów spajających wszystko w piękną całość i dodających smaku. Polecamy pracę Doroty tym, którym zależy na uchwyceniu wyjątkowych chwil w naturalny, prosty i pomysłowy sposób.”