Sesja fotograficzna na prezent – zamów Voucher

3 grudnia 2020By 0

Szukasz oryginalnego prezentu dla rodziny, dziecka, narzeczonej, przyjaciółki czy bliskiej osoby? Świetnie trafiłaś/eś! Voucher na sesję zdjęciową to strzał w dziesiątkę! Zdjęcia z sesji będą cieszyć oczy i przywoływać miłe wspomnienia wspólnie spędzonych chwil na łonie natury czy w domu przez lata. Zaproszenie na sesję zdjęciową osoby obdarowane mogą zrealizować w dogodnym momencie przez rok od jego otrzymania.

Taki voucher na sesję rodzinną to świetny prezent na różnego rodzaju okazje: narodziny dziecka, chrzciny, roczek, urodziny, komunia, ale także baby shower i ciąża. Zaproszenie na sesję świetnie sprawdzi się także jako podarunek, który będzie okazaniem uczucia bliskiej nam osobie: przyjaciółce, dziewczynie, narzeczonej, mamie, babci, dziadkowi czy cioci. Voucher na sesję to także idealny prezent na wszelkiego rodzaju okazje jak: urodziny, imieniny, rocznica ślubu czy prezent na Święta Bożego Narodzenia.

W swojej ofercie posiadam trzy uniwersalne wzory takich voucherów: z liśćmi monstery, z kwiatową kompozycją i bardziej zimowo – bożonarodzeniowy – z motywem płatków śniegu i gałązek.

Wszystkie zaproszenia są wykonane ręcznie, na papierze eko, zapakowane w kopertę w tym samym stylu. Każde z nich ma miejsce na personalizację – sam wpisujesz dane osoby, której chcesz je podarować. Vouchery zawierają wszystkie niezbędne dane do kontaktu ze mną: strona internetowa, e-mail, telefon.

W cenie vouchera jest:

  • 15 lub 25 najlepszych zdjęć poddanych autorskiej obróbce do pobrania online,
  • dojazd na miejsce wykonania sesji (woj. śląskie),
  • eksploatacja drogiego sprzętu fotograficznego
  • wiedza i umiejętności zgromadzone przez kilkanaście lat pracy w zawodzie fotografa

Cena to jedyne 400 zł/500zł

(w zależności czy 15 czy 25 obrobionych zdjęć)

 

Jeśli szukasz takiego prezentu i chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, śmiało napisz do mnie przez zakładkę kontakt 

lub jeśli nie lubisz pisać, zadzwoń pod nr tel. 667 774 811.

vocher prezent sesja fotograficzna