Sesja dziecięca w Bytomiu

3 marca 2021By 0

Agata otrzymała sesję rodzinną u mnie w prezencie od swojego brata, który jest chrzestnym Adasia. Na zdjęcia umówiliśmy się w domu Agaty i Tomka, ponieważ zależało im by sesja była w klimacie naturalnym, domowym, czyli takim jaki ja też bardzo lubię 🙂 Niestety w dniu zdjęć Tomek musiał pilnie pojechać do pracy, więc sesję wykonałam Agacie z dzieciakami – klikuletnią Alą i kilkumiesięcznym Adasiem (heh jak to piszę, właśnie po raz kolejny zauważam, że cała trójka ma imiona na „A”).

Początkowo Ala nie była zainteresowana sesją, a nawet nie chciała o niej słyszeć, ale po niedługiej rozmowie ze swoją mamą i ze mną dała się przekonać i bardzo się w nią zaangażowała. Co widać zresztą na zdjęciach, szczególnie jeśli chodzi o okazywanie uczuć swojemu braciszkowi – Adasiowi ❤ Rozkosznie było mi to oglądać i uwieczniać 🙂

Sesję wykonaliśmy w trzech pomieszczeniach:  w salonie, pokoju dzieci i w kuchni, dzięki czemu mamy urozmaicenie scenerii.

Agata ma świetny kontakt z dziećmi i myślę, że to w dużej mierze jej zasługa, że zdjęcia z sesji są tak pełne pozytywnych, rodzinnych emocji. Zresztą zobaczcie sami.

Kochani, jeśli marzy Wam się podobna sesja, piszcie śmiało o każdej porze roku 😉