Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego z Bytomia – zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i portfolio.

Zawodowo fotografią ślubną zajmuję się już od kilku dobrych lat, mam na swoim koncie kilkadziesiąt zrealizowanych sesji ślubnych. Prowadzę własną działalność gospodarczą i skupiam się w 100% na fotografii. Nie traktuję tej pasji jedynie jako dodatkowego hobby i nie łączę jej z pracą na etacie, jak 90% fotografów ślubnych oferujących swoje usługi w okolicy Bytomia. Dzięki temu każde zlecenie wykonuję z pełnym zaangażowaniem, dokładnością i z zachowaniem stosunkowo krótkich terminów realizacji – mogę na to bowiem poświęcić zdecydowanie więcej czasu niż inni.

Dla zapewnienia najwyższej jakości efektów, jak i dla czerpania jak największej radości z wykonywanej pracy, przyjmuję tylko kilkanaście zleceń ślubnych w sezonie. Tak ograniczona liczba terminów, wymusza konieczność ich rezerwacji z dwuletnim wyprzedzeniem (w styczniu 2017, kiedy piszę ten tekst, mam już w połowie zapełniony kalendarz na 2018).

To co mnie wyróżnia to przede wszystkim unikalny styl i klimat fotografii ślubnych. Kocham naturę i wszystko co naturalne – emocje, klimat, kolory. Staram się to pokazywać poprzez moje fotografie. Jeśli macie właśnie takie upodobania, szukacie najlepszego specjalisty od naturalnej fotografii ślubnej – zachęcam do przesłania zapytania przez formularz i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie ☕ w centrum Bytomia 🙂